3 základní tipy pro plánování výletů s dětmi
Linda Kreháková, DiS.

Stáhněte si ebook zdarma

3 základní tipy pro plánování výletů s dětmi

Na základě vlastních dlouholetých zkušeností s plánováním výletů v přírodě nás baví ukazovat dospělým i dětem, jak úžasná místa tu všude kolem sebe máme, ale i to, jak pozitivní vliv má pohyb v přírodě na psychický stav každého člověka. Příroda je lék zdarma nejen pro dospělé, ale i pro děti. 

Abyste si se svými dětmi společný čas a výlety co nejvíce užili,  stáhněte si můj eBook ZDARMA, kde na vás čekají super tipy, na co při plánování nezapomenout.

Respektujeme vaše soukromí a nikdy vám nebudeme posílat spam.

Co o ebooku říkají čtenáři?

Zde si můžete přečíst reference, které mi přišly od čtenářů do mé emailové schránky. Moc za ně děkuji.

"Moc děkuji za krásně napsaný eBook, přečetla jsem ho jedním dechem a hned bych vyrazila na nějaký výlet. Tipy z eBooku určitě využiji a doporučuji si ho stáhnout."
JitkaÚčetní
"E-Book je příručkou pro začínající turisty a turistky. Našla jsem v ní praktické rady pro rodiče školáků. Jak děti zabavit a motivovat až na konec cesty, jak je učit samostatnosti a ohleduplnosti. Pokud jste se odhodlali k prvním krokům, tak doporučuji stáhnout e-Book.."
JanaNumeroložka
E-Book je příručkou pro začínající turisty a turistky. Našla jsem v ní praktické rady pro rodiče školáků. Jak děti zabavit a motivovat až na konec cesty, jak je učit samostatnosti a ohleduplnosti. Pokud jste se odhodlali k prvním krokům, tak doporučuji stáhnout e-Book..
Lenka